Særlag & Nemnder

§ 6  Særlag og nemnder

Særlag og nemnder skal arbeida i samsvar med føremålet til laget og i nært samarbeid med lagsstyret. Ingen kan vera medlem i særlag og nemnder utan å vera medlem i hovudla­get.

– Frå Styringsføresegnene

Særlag

Barnelaget 2018

Verv:Namn:Epostadresse:Tlf.:
LeiarIda Marie Rognsvågidamarie.rogn@hotmail.no41690058
MedlemBeate Avenavenbeate@hotmail.com
MedlemNancy Helle

Folkedanslaget 2018

Verv:Namn:Epostadresse:Tlf.:
LeiarMarit Kvamen maritk93@hotmail.com
MedlemStig Indrebøstigindr@online.no

MedlemLina Hamrehamre.lina@gmail.com
MedlemRenathe Nilsenrenathe_nilsen@hotmail.com
Medlem

Kor e’ tonen 2018

Verv:Namn:Epostadresse:Tlf.:
MedlemKnut Arne Vedåkoretonen@hotmail.com93445552
MedlemMarianne Samdal
MedlemMalin Heggedal
VaraMarte Grønsveen
VaraVilde ørsje Utby

Selsvikklubben 2018

Verv:Namn:Epostadresse:Tlf.:
LeiarBente Birkelandbeebirk@online.no41664743

Juniorspelmannslaget 2018

Verv:Namn:Epostadresse:Tlf.:
MedlemSissel Ingunn Nordstad
Sisselin.nordstad@gmail.com
55312444
MedlemMarianne Rønnestad
MedlemHilde Midtbø
midtbohilde@hotmail.com97504847

Audhilds 2018

VervNamnEpostadresseTlf.
MedlemEirin Tjofloteirtjo@msn.com
MedlemIda Marie Rognsvågidamarie.rogn@hotmail.no41690058
MedlemHaldis Marie Samlandhale.mi@hotmail.com

Teaterlaget 2018

Verv:Namn:Epostadresse:Tlf.:
Medlemta kontakt med lagskontoretkontoret@bergen.ungdomslag.no 55317446
Medlem
Medlem

Ungdomsgruppa 2018

Verv:Namn:Epostadresse:Tlf.:
MedlemMartha Langholmenmartha.langholmen@gmail.com93688839
MedlemSondre Seim Bratlandsondre.seim.bratland@haugnett.no
MedlemEmma Alexandra Lirhus Miromiro.alex27@gmail.com

Gimlingane 2018

Verv:Namn:Epostadresse:Tlf.:
Medlem
Ta kontakt med lagskontoretkontoret@bergen.ungdomslag.no55317446
Medlem

Nemnder

Hyttenemnda 2016

Verv:Namn:Epostadresse:Tlf.:
MedlemKnut Malkenesgimle@ervingen.no94378727
MedlemMartin Nessenmartin.jostein.nessen@bkkfiber.no
MedlemHans Nyeggenhnyeggen@online.no98695493

Valnemnda 2018

Verv:Namn:Epostadresse:Tlf.:
LeiarBrynjulf LangballeBrynjulf92@hotmail.com47275207
MedlemVegard Opheimvegard.opheim@online.no
MedlemRigmor Nesheim Vaularrnvaular@gmail.com
MedlemMagnhild Mjørmagnhild_mjor@hotmail.com
MedlemEirin Tjofloteirtjo@msn.com

Ettersynsfolk 2018

Verv:Namn:Epostadresse:Tlf.:
Halvor Røysethalvor.royset@gmail.com95996255
Steinulf Tungesvik
VaraTorbjørn Haukås

Laga av Lauen Dans&Design