Særlag & Nemnder

§ 6  Særlag og nemnder

Særlag og nemnder skal arbeida i samsvar med føremålet til laget og i nært samarbeid med lagsstyret. Ingen kan vera medlem i særlag og nemnder utan å vera medlem i hovudla­get.

– Frå Styringsføresegnene

Særlag

Barnelaget 2016

Verv:Namn:Epostadresse:Tlf.:
LeiarBorghild M. Opdahlborghildmarie@hotmail.com90194932
MedlemSynnøve Thorbjørnsen
MedlemSilja Solvang

Folkedanslaget 2016

Verv:Namn:Epostadresse:Tlf.:
LeiarBrynjulf LangballeBrynjulf92@hotmail.com
MedlemMari Skjerdal Lysnemasklysne@hotmail.com
90 53 46 86
MedlemMarit Kvamen maritk93@hotmail.com
MedlemRenathe Nilsenrenathe_nilsen@hotmail.com
Medlem

Kor e’ tonen 2016

Verv:Namn:Epostadresse:Tlf.:
MedlemKnut Arne Vedåkoretonen@hotmail.com93445552
MedlemHjørdis Maria Longvahjordis.longva@gmail.com 41664772
MedlemÖmer Faruk Öneromerfarukoner@hotmail.com
VaraEinar Adachi
VaraAstrid Guldbrandsen

Selsvikklubben 2016

Verv:Namn:Epostadresse:Tlf.:
LeiarBente Birkelandbeebirk@online.no41664743

Juniorspelmannslaget 2016

Verv:Namn:Epostadresse:Tlf.:
MedlemSissel Ingunn Nordstad
Sisselin.nordstad@gmail.com
55312444
MedlemTorbjørn Haukåstohaukaa@online.no99261920
MedlemHilde Midtbø
midtbohilde@hotmail.com97504847

Audhilds 2016

VervNamnEpostadresseTlf.
MedlemEirin Tjofloteirtjo@msn.com
MedlemJohanne Mjøsjohanne_mjos@hotmail.com91869797
MedlemHaldis Marie Samlandhale.mi@hotmail.com

Teaterlaget 2016

Verv:Namn:Epostadresse:Tlf.:
Medlemta kontakt med lagskontoretkontoret@bergen.ungdomslag.no 55317446
Medlem
Medlem

Ungdomsgruppa 2016

Verv:Namn:Epostadresse:Tlf.:
MedlemBorghild M. Opdahlborghildmarie@hotmail.com90194932
MedlemSondre Seim Bratlandsondre.seim.bratland@haugnett.no
MedlemMartha Langholmenmartha.langholmen@gmail.com

Gimlingane 2016

Verv:Namn:Epostadresse:Tlf.:
Medlem
Ta kontakt med lagskontoretkontoret@bergen.ungdomslag.no55317446
Medlem

Nemnder

Hyttenemnda 2016

Verv:Namn:Epostadresse:Tlf.:
MedlemKnut Malkenesgimle@ervingen.no94378727
MedlemBerit H. Lappegårdberit.lappegard@gmail.com94836578
MedlemHans Nyeggenhnyeggen@online.no98695493

Valnemnda 2016

Verv:Namn:Epostadresse:Tlf.:
LeiarMarianne Pedersenmarianne.pedersen@osteroy.kommune.no
MedlemMartin Nessenjo-nesse@online.no47656658
MedlemSilja SolvangSiljasolvang@gmail.com93293719
Medlem
Medlem

Ettersynsfolk 2016

Verv:Namn:Epostadresse:Tlf.:
Halvor Røysethalvor.royset@gmail.com95996255
Bente Birkelandbente.birkeland@statkart.no
VaraSteinar Kyrkjebø

Laga av Lauen Dans&Design