Kontakt

Tlf.: 55 31 74 46
Epost: kontoret@bergen.ungdomslag.no

Kontoret ligg i 1. høgda Fensal i krysset Kong Oscars gate/Skostredet og er ope måndag til fredag kl. 09.00 – 15.00.

Organisasjonsnummeret vårt er: 976 524 675

Me har ei tilsett:
Gro: kontoret@bergen.ungdomslag.no / 55 31 74 46

Styreleiar:
Borghild Marie Opdahl, borghildmarie@hotmail.com /90 19 49 32

Fensal. Inngangen til kontoret er på hjørnet i første høgda.

Fensal. Inngangen til kontoret er på hjørnet i første høgda.

Kontakt Lagsstyret

Verv:Namn:Epostadresse:Tlf.:
Styreleiar og økonomiansvarlegBorghild Marie Opdahlborghildmarie@hotmail.com90 19 49 32
Nestleiar og PR-og rekrutteringsansvarlegIda Marie Rognsvågidamarie.rogn@hotmail.no41 69 00 58
Medlem,
Økonomiansvarleg og tilskipingsansvarleg
Gunn Inger Sturegunn_inger@hotmail.com98 06 60 84
Medlem og
Rekrutterings- og PR-ansvarleg
Kjersti Johanne Nybøkjersti.nybo@gmail.com
91 60 20 28
Medlem og tilskipingsansvarlegBrita Nilsenbrita.Nilsen@hotmail.no95 07 84 31
VaraLars Fivelstad Smaabergfslars@gmail.com
VaraIrene Bjørkeirene.bjorke@gmail.com
VaraEirin Tjofloteirtjo@msn.com

Kontakt Barnelaget

Verv:Namn:Epostadresse:Tlf.:
LeiarBorghild M. Opdahlborghildmarie@hotmail.com90194932
MedlemSynnøve Thorbjørnsen
MedlemSilja Solvang

Kontakt Folkedanslaget

Verv:Namn:Epostadresse:Tlf.:
LeiarBrynjulf LangballeBrynjulf92@hotmail.com
MedlemMari Skjerdal Lysnemasklysne@hotmail.com
90 53 46 86
MedlemMarit Kvamen maritk93@hotmail.com
MedlemRenathe Nilsenrenathe_nilsen@hotmail.com
Medlem

Kontakt Kor e' tonen

Verv:Namn:Epostadresse:Tlf.:
MedlemKnut Arne Vedåkoretonen@hotmail.com93445552
MedlemHjørdis Maria Longvahjordis.longva@gmail.com 41664772
MedlemÖmer Faruk Öneromerfarukoner@hotmail.com
VaraEinar Adachi
VaraAstrid Guldbrandsen

Kontakt Juniorspelemannslaget

Verv:Namn:Epostadresse:Tlf.:
MedlemSissel Ingunn Nordstad
Sisselin.nordstad@gmail.com
55312444
MedlemTorbjørn Haukåstohaukaa@online.no99261920
MedlemHilde Midtbø
midtbohilde@hotmail.com97504847

Kontakt Audhilds

VervNamnEpostadresseTlf.
MedlemEirin Tjofloteirtjo@msn.com
MedlemJohanne Mjøsjohanne_mjos@hotmail.com91869797
MedlemHaldis Marie Samlandhale.mi@hotmail.com

Kontakt Teaterlaget

Verv:Namn:Epostadresse:Tlf.:
Medlemta kontakt med lagskontoretkontoret@bergen.ungdomslag.no 55317446
Medlem
Medlem

 

Adresse

Sosiale media

Kontaktskjema

Laga av Lauen Dans&Design